auto do ślubu

Szukasz auta do ślubu sprawdź na slubi.pl!

torty weselne

Torty weselne niczym z marzeń!

Marzec 10, 2018 admin 0 Comments

Torty weselne jest jednym z ważniejszych elementów każdego przyjęcia weselnego przyjęcia, co do tego zapewne nikt nie ma najmniejszych nawet wątpliwości. Pamiętajmy jednak, że jeśli chodzi o świat wypieków, trendy zmieniają się dziś niczym w kalejdoskopie i ciągle pojawiają się nowe pomysły na to, jak owa słodkość powinna wyglądać i jak ma smakować.

Tradycja zawsze jest na topie!

Lekkie, śmietanowe torty składające się z kilku elementów – pięter to tradycja przyjęć weselnych. Goście chętnie po nie sięgają, wiedzą bowiem, że mistrzowie cukiernictwa przygotowali je z wielką dbałością o detale. Oczywiście odpowiednie przybranie także ma znaczenie  – dziś dekoracje weselnych tortów przybierają najróżniejsze formy.

Torty weselne a może coś innego?

Coraz więcej par decyduje się jednak na tort weselny, który do klasycznych z całą pewnością nie należy. Portal ślubny wspomina o tym, że dziś bardzo dużą popularnością cieszą się na przykład torty metaliczne. Wydają się one być wręcz idealnym wyborem w przypadku eleganckich weselnych przyjęć w stylu glamour. Przepięknie odbija się od nich światło, całość wygląda zatem olśniewająco,.

Szukasz ciekawej taniej sukni ślubnej? Wejdź na nasz komisslubny.pl

W przypadku wesel w klimacie rustykalnym (a z tymi spotykamy się ostatnimi czasy niezwykle często) genialnym rozwiązaniem okazują się być naked cakes. To ciasta, które nie mają zewnętrznej warstwy polewy, w tym przypadku bowiem dekorację stanowią głównie owoce i żywe kwiaty. Trzeba przyznać, że tego typu wypieki nie tylko zjawiskowo prezentują się na fotografiach ślubnych, ale i na żywo. I smakują wybornie!
Pary Młode obdarzone dużym poczuciem humoru pragną natomiast, by ich weselny wypiek różnił się od innych, nie był zbyt oczywisty czy poważny. Dlatego właśnie na ich przyjęciach pojawiają się torty tęczowe. zdecydowana większość osób może  z pewnością kojarzyć je z urodzin dla dzieci, jednak nierzadko trafiają one także na weselne stoły. Jest zarazem pysznie i kolorowo, doskonale!

A może coś zamiast tortu?

Część par decyduje się na rezygnację ze zwyczajnej formy tortu. W tym przypadku najczęściej pojawiają się minitorciki (każdy z gości otrzymuje jedną sztukę). Trzeba przyznać, że to również ciekawy pomysł. Coraz częściej polskie pary narzeczonych inspirują się też przyjęciami zachodnimi, dlatego też na ich weselach pojawiają się zamiast tortu na przykład pączki, donuty czy też inne słodkie wypieki.

A czy Wy macie już patent na Wasz weselny tort?

Previous Post