auto do ślubu

Szukasz auta do ślubu sprawdź na slubi.pl!

sypialnia

Sypialnia – jakie modne dodatki do niej wybrać?

Styczeń 15, 2018 admin 0 Comments

Zapewne każdy pragnąłby, by jego sypialnia była niezwykle przestronna. Jednak z doświadczenia wiadomo dokładnie, iż nie zawsze tam bywa, bardzo często mamy do dyspozycji niewielką przestrzeń, na której musimy zmieścić łózko, szafki nocne, a nierzadko także szafę. Trzeba zatem w bardzo przemyślany sposób dobrać odpowiednie meble oraz dodatki. Warto postawić raczej na jasną kolorystykę, ona bowiem słynie z tego, że optycznie powiększa nam przestrzeń dokoła.

Zasady, których warto przestrzegać w sypialni

Jak najbardziej powinniśmy unikać na małych przestrzeniach nagromadzenia różnych printów. O ile bowiem w dużym pokoju wyglądać to może bardzo ciekawie, o tyle mały może zwyczajnie przytłoczyć. W zupełności wystarczy na przykład kratka na zasłonach czy tez kropki na poduszkach, reszta niechże pozostanie gładka, a efekt finalny będzie z pewnością bardzo dobry.

Wystrzegajmy się także bardzo dużej ilości bibelotów, one bowiem spowodować mogą, iż do pomieszczenia wkradnie się niechciany chaos, a nawet kicz. Miejmy zatem na uwadze to, aby ilość doniczek z kwiatami, figurek, świeczek i innych tego typu przedmiotów zredukować do minimum – to się po prostu opłaca!
O jasnych kolorach mebli już wspominaliśmy ,warto zastosować i niezbyt ciemne tekstylia. Gdybyśmy bowiem zdecydowali się chociażby na ciemne zasłony, zupełnie zbędne przytłoczenie wnętrza mamy niczym w banku.

Sypialnia jakie ozdoby naścienne zastosować?

Specjaliści z branży aranżacji wnętrz podkreślają, że idealnym rozwiązaniem do niewielkiej sypialni są fototapety 3d.Trudno wszak się z tym nie zgodzić, nie od dziś bowiem wiadomo, że ich zastosowanie wiąże się ściśle z optycznym powiększeniem przestrzeni. Trójwymiar tak właśnie działa – dlatego jest tak często stosowany. Gdy dodatkowo zostanie wybrany model jasnej barwy, efekty finalne naprawdę zaskoczą, nawet pomieszczenie mające kilka metrów kwadratowych będzie jawiło się nam jako to sporych rozmiarów.
Zdecydowanie warto pomyśleć także o powiększającym przestrzeń obrazie, sprawdzi się tu chociażby motyw drogi czy uliczki lub też otwartego morza, słyną one bowiem z tego, iż za ich udziałem małe pomieszczenie wydaje się znacznie większym.

Gdzie szukać inspiracji?

Po inspiracje dotyczące stylowego i nowoczesnego urządzania wnętrz zapraszamy na https://www.fototap.pl/. Tutaj każdy znajdzie odpowiedź na dręczące go pytania dotyczące aranżacji wnętrz!

Previous Post

Next Post