auto do ślubu

Szukasz auta do ślubu sprawdź na slubi.pl!

Krótkie suknie ślubne

Luty 13, 2015 admin 0 Comments

suknie ślubne krótkie

Pomimo tego, że wiele pań jest zdania, iż suknia ślubna powinna być długa, jej koniec powinien sięgać do ziemi, to jednak od tej reguły pojawiają się odstępstwa w formie krótkich sukien ślubnych. Te polecane są nie tylko przez projektantów, ale także i stylistów. Decydując się jednak na suknię ślubną w wersji krótkiej musimy pamiętać o odsłoniętych nogach. Dlatego też warto jest je odpowiednio przyozdobić. Warto jednak zwrócić uwagę na to, iż nie każda panna młoda będzie mogła sobie pozwolić na takie rozwiązanie.

Krótkie suknie ślubne, oprócz tego, że są bardzo praktyczne, nadają pannom młodym dziewczęcego wdzięku. Mając na sobie krótką suknię ślubną nie potkniemy się o jej skraj. W takiej kreacji wygodnie się tańczy, łatwo jest też nad nią zapanować, czego niestety nie można powiedzieć o jej długich odpowiednikach, które bardzo się brudzą, a często są powodem potknięć. Suknie ślubne w wersji krótkiej są także bardzo wygodnym rozwiązaniem w upalne dni. Niestety długa suknia, która jest dodatkowo wzbogacana o gorset, czy dodatkowe podszewki, sprawia, że jest w niej bardzo gorąco, a to niekiedy powoduje nawet i omdlenia panien młodych.

Jak widać suknia ślubna nie zawsze musi być długa. Krótkie propozycje równie często znajdują swych odbiorców. Najważniejsze jest to, by panna młoda dobrze się czuła w kreacji, którą wybrała.

#asuknia ślubna krótka#komis ślubny#komis sukien ślubnych#krótka suknia ślubn#Krótkie suknie ślubne#ślub#suknia ślubna#suknia ślubna krótka#suknie ślubne#suknie ślubne krótkie#tania suknia ślubna#tanie suknie ślubne#wesele

Previous Post

Next Post