auto do ślubu

Szukasz auta do ślubu sprawdź na slubi.pl!

suknia ślubna

Krótka suknia ślubna– czy to ma sens?

Styczeń 30, 2018 admin 0 Comments

Przyjęło się, że zwykle suknia ślubna sięga ziemi bądź przynajmniej kostek, nierzadko wzbogacona jest także o kilkumetrowy tren. Trzeba przyznać, że taka kreacja prezentuje się bardzo dobrze, jednak nie jest dla każdego, ponadto można wiele o niej powiedzieć, lecz nie to, że jest w stu procentach wygodna i komfortowa. Niektóre przyszłe Panny Młode stawiają zatem na modę w nieco innym stylu, decydując się na włożenie sukni krótkiej. Jakie są plusy takiego rozwiązania?

Modna, stylowa, oryginalna, wygodna – krótka suknia ślubna to jest to!

Na początek wspomnieć warto o tym, iż Panna Młoda w krótkiej sukni wygląda niezwykle oryginalnie – wszak nie da się ukryć, że w naszym kraju od lat rządzą jednak niepodzielnie kreacje długie. Ponadto taki model na pewno nie zostanie zdeptany czy rozpruty przez jakiegoś niewprawnego tancerza na weselnym przyjęciu, jest wygodniejszy także w przypadku chodzenia (a właścicielka sukni tak naprawdę sporo kilometrów przemierza podczas wesele nie tylko tańcząc, ale również podchodząc do gości weselnych). To także wielka wygoda i funkcjonalność, gdy chodzi o korzystanie z wc – w długie sukni jest to niezwykle problematyczne, tutaj nie ma najmniejszego kłopotu.

Jeśli przyszła Panna Młoda może pochwalić się zgrabnymi nogami, po co je zakrywać? Zapewne i ta idea przyświeca kobietom, które rezygnują z kreacji do ziemi na rzecz krótkich. Tego typu modele są w przeważającej większości przypadków lżejsze i bardziej dziewczęce niż długie – warto zatem i o tym pamiętać.

Nie zapominajmy także o kwestii ceny – modele krótkie są zwykle znacznie tańsze, do ich stworzenia bowiem zużywa się znacznie mniej materiału. To też dobra propozycja dla tych kobiet, które pragną się wyróżnić. W modelu tego typu znacznie łatwiej jest uzyskać efekt wysmuklonej sylwetki.

W przeważającej większości przypadków Panna Młoda ma swoją suknię ślubną na sobie tylko jeden raz – jest ona bowiem bardzo „określona”. Krótka sukienka może wyć włożona na wiele innych okazji, świetnie się sprawdzi w różnych stylizacjach.

Długa czy krótka suknia ślubna? Oto jest pytanie!

Ten dylemat dotyczy dziś z całą pewnością niejednej narzeczonej. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące idealnej sukni ślubnej (i nie tylko), warto już dziś odwiedzić www.towesele.pl. Tam można się zainspirować w najlepszym stylu!

Previous Post

Next Post